1. razred

Uskršnja radionica

Autor: Administrator , 11. 3. 2013. 09:02

U srijedu, 6. ožujka, u učionici prvog razreda u Budaševu održana je radionica tijekom koje su učenici uz pomoć mama, vjeroučitelja Siniše Medarića i Ivane Turkalj, studentice Odsjeka pedagogijskih znanosti Andree Kolundžić, petašice Mie te razredne učiteljice oslikavali kaširane balone ( pisanice), izrađivali piliće, koke, cvjetiće, zečiće i ostale ukrase kojima su učionici podarili proljetno ruho.

Slikovnica moga imena

Autor: Administrator , 20. 11. 2012. 18:06

Dana 31. listopada 2012. g. u prvom razredu u Budaševu održana je radionica tijekom koje su učenici i roditelji izrađivali slikovnicu pod nazivom " Slikovnica moga imena ". U paru su radili roditelj i dijete, a rezultate rada možete vidjeti na fotografijama.

Dani jabuka

Autor: Administrator , 25. 10. 2012. 16:55

Učenici prvog razreda iz Budaševa su 17. listopada 2012., tematskom radionicom tijekom koje su pripremali peciva i štrudlu, obilježili Dan jabuka i Dan kruha.

Izvannastavne aktivnosti u 1. razredu

Autor: Administrator , 10. 10. 2012. 23:03

Na satu izvannastavnih aktivnosti učenici prvog razreda iz Budaševa, zajedno sa svojom učiteljicom Ljiljanom Slunjski, izrađivali su stabla s jabukama i gusjenice od kartonske ambalaže i kolaž papira. Gotovim radovima uljepšali su kutak svoje učionice.

Slovarica i bojanka

Autor: Administrator , 27. 9. 2011. 23:21

Klikom na sliku preuzmite slovaricu-bojanku, zabavnu vježbu za one koji počinju učiti abecedu

.