Dan sigurnijeg interneta - 7.2.2017.

Autor: Administrator , 24. 2. 2017. 21:47

Svake veljače udruženje Insafe/INHOPE uz potporu Europske Komisije organizira Dan Sigurnijeg Interneta kojemu je cilj promicanje sigurnije i odgovornije upotrebe online tehnologije i mobilnih uređaja, posebice među djecom i mladima. Svake godine na drugi dan drugog tjedna drugog mjeseca tisuće ljudi diljem svijeta se udruže kako bi sudjelovali u događajima i aktivnostima kojima žele podići svijest o sigurnosnim problemima na internetu.

Sigurniji internet za djecu i mlade 2012. Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 14. 5. 2012. 21:02

Udruga „Suradnici u učenju“ je tijekom prošlih godina organizirala niz aktivnosti s temom „Sigurniji internet za djecu i mlade“ te predstavljala Hrvatsku kao Safer Internet Committee u INSAFE-u. Istu ulogu imala je i u 2012. godini.

Sretan Uskrs

Autor: Administrator , 8. 4. 2012. 16:39

Učenici 6. razreda PŠ Topolovac svima su zaželjeli sretan i blagoslovljen Uskrs.

Svjetski dan voda Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 29. 3. 2012. 23:06

22.ožujka obilježava se Svjetski dan voda te smo i mi, u skladu s nastavnim planom i programom, napravili radove na tu temu.

Pogledajte filmove izređene u Movie Makeru učenika 6. razreda i prezentacije učenika 7. razreda PŠ Topolovac.

Božićna slikovnica

Autor: Administrator , 23. 12. 2011. 22:29

Prolistajte božićne slikovnice naših Mladih informatičara...

Božićna virtualna knjiga

Autor: Administrator , 17. 12. 2011. 20:07

Bliži nam se najljepše vrijeme u godini - Božić! Vrijeme je da, ako već niste, počnete s pripremama. Božićna virtualna knjiga naših Mladih informatičara pomoći će vam da imate čaroban i originalan Božić.

Dropbox - besplatna online pohrana podataka

Autor: Administrator , 25. 11. 2011. 16:31

Dropbox je vrlo popularna aplikacija za online pohranu podataka koja vam nudi 2gb prostora za pohranu vaših dokumenata, slika, glazbe… Najveća boljka Dropbox – a je pristup s bilo kojeg računala pošto su vam podaci uvijek sinkronizirani. Što se tiče sigurnosti, sve je zaštićeno enkripcijom AES-256 i nemoguće je pristupiti vašem korisničkom računu bez zaporke. Također postoji aplikacija za iPhone ili Google Android pristup.

Sigurnije na internetu

Autor: Administrator , 28. 9. 2011. 10:58

Pogledajte knjižicu o sigurnijem korištenju računala na Internetu. Ona će vam pomoći boljem razumijevanju opasnosti koje vrebaju u virtualnom svijetu, naučiti vas kako prepoznati prijevare, zaštititi vaše računalo i sačuvati vaše podatke od krađe ili gubitka.