Prevencija ovisnosti - parlaonica

Autor: Administrator , 24. 12. 2014.

U mjesecu prevencije ovisnosti (15.11.-15.12.) u skladu s planom i školskim kurikulumom organizirali smo niz aktivnosti kroz nastavu i izvannastavne oblike. Završnicu  u obliku parlonice  na temu "Možemo li se dobro zabaviti bez alkohola?" su organizirali učenici i učitelji na inicijativu školskog vijeća učenika.

U burnom i argumentiranom razgovoru afirmacijske i negacijske skupine te svih učenika 5. - 8.razreda učili smo kako raspravljati, zastupati svoje stavove i poštovati mišljenje drugog. Pobjednici su svi koji su nešto naučili kroz žive slike i raspravu.

Fotografije pogledajte u GALERIJI.

Izvor: Jadranka Knežević