Terenska nastava i ekskurzije

Terenska nastava - Sisak

Autor: Administrator , 16. 11. 2017.

U četvrtak, 9. studenog 2017. ​​učenici 1. – 4.  razreda PŠ Topolovac i PRO Preloščica u pratnji svojih učiteljica posjetili su povodom Mjeseca hrvatske knjige Dječji odjel Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac Sisak.

Knjižničarke su ih dočekale s lijepom pričom „Uljuđeni vuk“ i prezentacijom kroz koju su učenike upoznale s knjižnicom. Učenici su pogledali i izložbu „Harry Potter – 20 godina magije“ koja je postavljena povodom 20. obljetnice izdavanja prve knjige „Harry Potter i kamen mudraca“. Svi učenici prvih razreda dobili su besplatnu članarinu koja vrijedi do 31. prosinca 2017.

Nakon razgledavanja otišli su u Gradski muzej Sisak. U muzeju su uz stručno vodstvo pogledali stalni postav muzeja i sudjelovali u radionici „Novčići“.

Fotografije pogledajte u  GALERIJI.

Izvor: Ivana Jandričko