Terenska nastava i ekskurzije

Terenska nastava - Zagreb

Autor: Administrator , 24. 11. 2016.

20. listopada 2016. Godine učenici sedmih razreda naše škole su u sklopu terenske nastave posjetili Tehnički muzej i Muzej iluzija u Zagrebu. Terenskoj nastavi prisustvovali su svi učenici, njih 46, a pratili su ih učitelji Tanja Peronja Begić, Antonija Boltužić Kmetović, Marko Mihalić, Martina Alapić Breyer i asistentice u nastavi Andrijana Radučević i Ana – Marija Šestek.

Cilj nam je bio osvježiti i ponoviti već usvojena znanja, ali i sakupiti neka nova saznanja koja će nam pomoći pri radu i učenju. U Tehničkom muzeju su nas se najviše dojmili planetarij, Teslin kabinet i rudnik, a obilazak je  zahvaljujući stručnom vodstvu, bio poučan i zanimljiv. Zatim smo se prošetali do Muzeja iluzija gdje su učenici imali priliku doživjeti različite oblike percepcije, posjetiti sobu gravitacije, beskonačnosti i sl., te igrati razne igre mozgalice, što ih se vrlo dojmilo.

Vrijeme između obilazaka kratili smo šetnjom zagrebačkim centrom grada, a nakon što smo završili sa zadanim programom ručali smo u obližnjem Mc‘Donalds-u i siti i zadovoljni krenuli put kući.

Kako nam je bilo možete pogledati u galeriji slika.

Izvor: Martina Alapić Breyer