Terenska nastava i ekskurzije

Terenska nastava - Sisak

Autor: Administrator , 14. 10. 2011.

Dolaskom sredine mjeseca listopada intenzivirala su se nastojanja i ostvarenja oko terenske nastave zacrtane Planom i programom  naše škole za 2011./2012. školsku godinu.

Upravo danas svoju su terensku zadaću ispunili 8. razredi. Pod vodstvom učiteljica Ljiljane Kocmanić Ivšić, Monike Ovanin, Dijane Drvodelić i Davorke Barlović Mihalić, koja je ostvarila i organizacijski dio, osmaši su posjetili uži dio grada Siska. Točnije, sisačku utvrdu Stari grad, sisački Gradski muzej, te središte grada gdje su vidjeli nedavno otvoreni Sisački povijesni prsten na lokaciji Malog kaptola. Iznova se pokazalo kako Siscia, Sissek ili jednostavno dobri i junački grad Sisak imaju uvijek nešto novo za ponuditi na već poznatim lokacijama i ponekim adutom „iz rukava“ iznenaditi mlade koji učeći  na prošlosti postaju zalogom budućnosti. Više o terenskoj u Sisku čitajte uskoro na ovoj našoj stranici.

Izvor: Davorka Barlović Mihalić