Terenska nastava i ekskurzije

Terenska nastava - Krapina

Autor: Administrator , 29. 10. 2018.

25. listopada učenici 5. razreda OŠ Budaševo – Topolovac – Gušće uputili su se na terensku nastavu u Krapinu u pratnji  učitelja Antonije Boltužić Kmetović, Marka Mihalića i Martine Alapić Breyer.

Dan je bio prekrasan i idealan za šetnju, te smo pješice obišli gradsku jezgru, spomenik i rodnu kuću Ljudevita Gaja i Župnu crkvu Sv. Nikole. Nakon kraćeg  odmora i igre u gradskom parku prošetali smo i do Muzeja krapinskih neandertalaca. Uz stručno vodstvo razgledavali smo postav i sudjelovali u kreativnoj radionici izrade geološkog stupa, gdje smo na zanimljiv način učili o geološkim  dobima i razvoju života na Zemlji.

Nakon muzeja, bogatiji za nova znanja i iskustva, ali i pokoji suvenir, sigurno smo se vratili svojim domovima.

Fotografije pogledajte u GALERIJI.

Izvor: Martina Alapić Breyer