"Sigurno u prometu"

Autor: Administrator , 28. 5. 2011.

Završeno je 19. državno natjecanje učenika osnovnih škola "Sigurno u prometu."

U srijedu, 25. svibnja u Puli je održano 19. državno prometno edukativno natjecanje "Sigurno u prometu", na kojem je 84 učenika petih i šestih razreda osnovnih škola svih županija i Grada Zagreba odmjerilo svoje prometno znanje i vještine. Natjecanje se sastojalo od teorijskog i praktičnog dijela na prometnom vježbalištu pripremljenom na prostoru Osnovne škole "Veli vrh", u ekipnom redoslijedu najboljim su se pokazali osnovnoškolci Grada Zagreba. Drugo mjesto osvojila je ekipa Zadarske županije, a treće ekipa Međimurske županije. Dora Čičak (Grad Zagreb) osvojila je prvo mjesto među djevojčicama, drugo mjesto osvojila je Ida Linić (Primorsko-goranska županija), dok je treće mjesto osvojila Katja Čizmin (Zadarska županija). Kod dječaka, prvo mjesto osvojio je Josip Črgar (Grad Zagreb), drugo mjesto osvojio je Jurica Vugrinec (Varaždinska županija), dok je treće mjesto osvojio Marko Pavlenić, učenik  Oš Budaševo-Topolovac-Gušće (Sisačko-moslavačka županija). Bravo Marko! S.M.