Sigurniji internet za djecu i mlade 2012.

Autor: Administrator , 3. 2. 2012.

Udruga „Suradnici u učenju“ je tijekom prošlih godina organizirala niz aktivnosti s temom „Sigurniji internet za djecu i mlade“ te predstavljala Hrvatsku kao Safer Internet Committee u INSAFE-u. Istu ulogu imamo i u 2012. godini.

Prošlogodišnjoj akciji odazvao se niz učitelja, nastavnika i učenika čije smo radove predstavili na multimedijskoj izložbi i u metodičkom priručniku „Kako poučavati djecu o sigurnijem, primjerenijem i odgovornijem ponašanju na internetu“.

Ove godine okupili smo niz institucija, udruga i pojedinaca u zajedničko Vijeće za sigurniji internet kojemu je cilj je podizanje razine svijesti cjelokupne populacije Hrvatske o problemima sigurnosti djece i mladih na internetu. Taj cilj ćemo ostvariti kroz niz zajedničkih akcija te sinergijom i sinkronizacijom različitih aktivnosti.

POZIV ZA UČITELJE

POZIV ZA UČENIKE

Vjerujemo da nam je svima važno da djecu upoznamo s prednostima i nedostacima interneta te im tako pružimo više mogućnosti za sretno djetinjstvo i uspješno snalaženje u svijetu tehnologija.

Pridružite nam se i učinite barem mali korak prema Sigurnijem internetu za djecu i mlade.