Uskršnja radionica

Autor: Administrator , 11. 3. 2013.

U srijedu, 6. ožujka, u učionici prvog razreda u Budaševu održana je radionica tijekom koje su učenici uz pomoć mama, vjeroučitelja Siniše Medarića i Ivane Turkalj, studentice Odsjeka pedagogijskih znanosti Andree Kolundžić, petašice Mie te razredne učiteljice oslikavali kaširane balone ( pisanice), izrađivali piliće, koke, cvjetiće, zečiće i ostale ukrase kojima su učionici podarili proljetno ruho.

Uz korisno provedeno vrijeme družili smo se i uljepšali našu učionicu. Hvala svima koji su izdvojili vrijeme i osigurali potreban materijal za provedbu radionice!!

Ostale fotografije pogledajte u GALERIJI.

Izvor: Ljiljana Slunjski