Dan sigurnijeg interneta - 7.2.2017.

Autor: Administrator , 24. 2. 2017.

Svake veljače udruženje Insafe/INHOPE uz potporu Europske Komisije organizira Dan Sigurnijeg Interneta kojemu je cilj promicanje sigurnije i odgovornije upotrebe online tehnologije i mobilnih uređaja, posebice među djecom i mladima. Svake godine na drugi dan drugog tjedna drugog mjeseca tisuće ljudi diljem svijeta se udruže kako bi sudjelovali u događajima i aktivnostima kojima žele podići svijest o sigurnosnim problemima na internetu.

Kao i svake godine do sad, i ove smo obilježili taj dan u našoj školi. Učenici su naučili kako pravilno koristiti internet, koje opasnosti vrebaju te kako se zaštititi. Izradili su online plakate na tu temu koje možete pogledati u GALERIJI.

Osmaši MŠ Budaševo izrazili su želju snimiti film. Podijelil su se u dvije skupine, sami napisali scenarij, podijelili uloge, snimili i montirali filmove. Uživajte i brinite za svoju i tuđu sigurnost na internetu!

Izvor: Karolina Grabić