Terenska nastava i ekskurzije

Višednevna ekskurzija osmih razreda u Zaostrogu

Autor: Administrator , 16. 10. 2016.

Osmi razredi iz škola Budaševo, Topolovac i Gušće proveli su pet dana na višednevnoj ekskurziji u Zaostrogu.

Na put smo krenuli 19. 9. , a vratili se 23. 9., živi, zdravi i umorni. Tijekom tih pet dana obišli smo sokolarski centar u Šibenskoj Dubravi, gdje smo kroz vrlo zanimljivo predavanje naučili mnoge zanimljivosti o sovama i sokolovima. Drugi dan put nas je odveo u Dubrovnik gdje smo prošetali starim gradom i obišli gradske zidine. Treći dan, u srijedu, posjetili smo dolinu Neretve i pošli na vožnju neretvanskim lađama. Četvrtak nam je bio rezerviran za razgledavanje Splita – Dioklecijanove palače. Na povratku kući, u petak, obišli smo i jedan od najljepših dijelova Hrvatske – NP Krka gdje smo uživali u šetnji prirodom i šumu vode i mnogobrojnih slapova.

Vratili smo se u večernjim satima, umorni, ali zadovoljni i bogatiji za nova iskustva i prijateljstva, a i nove ljubavi.

A kako je sve to izgledalo možete pogledati na našim slikama.

Izvor: Gabrijela Perhat Trepša, Tanja Peronja Begić, Ivana Vračan