Fašnik u Sisku

Autor: Administrator , 4. 2. 2016.

30.siječnja 2016. u Sisku je održan  DJEČJI FAŠNIK.

Naša je škola sudjelovala pod nazivom „Tradicija na nogama“ i osvojila 2.nagradu za grupnu masku – jednogodišnju članarinu za sve sudionike u NKČ  V.Gotovac.

Radionica za roditelje i učenike petih i šestih razreda,  u organizaciji razrednica,  održana je  u ponedjeljak 25.1.2016.  u PŠ Topolovac.  Na radionici je bilo vrlo kreativno, radno i uspješno  te je napravljena većina dječjih kostima, a tijekom tjedna završeno je i ostalo. Zahvaljujem se ovim putem svim roditeljima i učenicima koji su sudjelovali i školi na materijalima koje nam je kupila.  Fotografije možete pogledati u galeriji, a uskoro i više na stranicama web novina PŠ Topolovac TOP Škola.

Izvor: Antonija Boltužić Kmetović; foto: Sandra Bevanda, Andrijana Radučević, Antonija Boltužić Kmetović