Uskrsni sajam PŠ Gušće

Autor: Administrator , 17. 4. 2014.

Približavanjem dana Velikog tjedna intenzivira se i priprema za proslavu najvećeg kršćanskog blagdana Uskrsa. Ništa manje učenici naše škole  željno iščekuju proljetni odmor učenika, nakon kojega kreću u završne napore dovršetka tekuće školske godine.

U takvom  ozračju, i na takav podij, i ove se godine smjestio, te je otvoren i svoje uratke i proizvode  trajno nudi tradicionalni uskrsni sajam Područne škole Gušće. Svojim će radom u trajnom postavu nastaviti i nakon povratka učenika u školske klupe tijekom mjeseca  travnja.  Sajam i ove godine predstavlja radove svih razreda i godišta ove škole i suukus je raznih ideja izvedenih kroz  dovitljive  oblike, te ekološke materijale, sa ciljem doprinosa boljoj opremljenosti PŠ Gušće. Osmišljen je, vođen i sredstvima potpomognut od strane učiteljica i razrednica, a na sudjelovanje izraženo kroz kupnju ponuđenih ukrasa po simboličnim cijenama ili pak dragovoljnim prilozima, pozvani su svi učenici, roditelji, posjetitelji škole i općenito ljudi dobre volje u ovom uskrsnom vremenu. O samim rezultatima sajma i njegovom tijeku govorit ćemo još u danima koji dolaze.

Izvor: Marko Mihalić